27KJCT-ND stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More 27KMM2-1% CODECO
RESISTOR MM2 1%
63 in stock
More 27K MF-60-S 1% 5K T/B
10000 in stock
More 27KMSR HARRIS
NEW IN-STOCK
16 in stock
More 27K OHM 0.25W 50PPM 1% M/F ROYAL
5000 in stock
More 2.7 KO 5% 1206
1813 in stock
More 27 KOHM