27KOHMFIXED stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More 27KOHMFIXED RESISTORS
2353 in stock
More 2.7K OHM FIXED RESISTORS
2477 in stock
Similar Parts of 27KOHMFIXED
27KYP00187
2 suppliers
1028 in stock
27L010L-15CMB
4 suppliers
312 in stock
27L0487
2 suppliers
4 in stock
27L0524
2 in stock