1206N100K101CT stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More 1206N100K101CT KAMA
0.0000,1206 MLCC NPO 10 pF+/- 10% 100 V T&R GP
4000 in stock
More 1206N100K101CT WALSIN
WALSIN - 1206N100K101CT
100000 in stock
More 1206N100K101CT WALSIN
4000 in stock