1206N100K201CT stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More 1206N100K201CT KAMA
0.0000,1206 MLCC NPO 10 pF+/- 10% 200 V T&R GP
4000 in stock
More 1206N100K201CT WALSIN
WALSIN - 1206N100K201CT
100000 in stock
More 1206N100K201CT WALSIN
4000 in stock