1206B271J101CT stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More 1206B271J101CT KAMA
0.0000,1206 MLCC X7R 270 pF +/- 5% 100 V T&R MH
4000 in stock
More 1206B271J101CT WALSIN
WALSIN - 1206B271J101CT
100000 in stock
More 1206B271J101CT WALSIN
4000 in stock