1206B271J160CT stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More 1206B271J160CT KAMA
0.0000,1206 MLCC X7R 270 pF+/- 5% 16 V T&R GP
4000 in stock
More 1206B271J160CT WALSIN
WALSIN - 1206B271J160CT
4000 in stock