0603B823K160CT stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More 0603B823K160CT KAMA
0.0000,0603 MLCC X7R 0.082 uF+/- 10% 16 V T&R GP
4000 in stock
More 0603B823K160CT WALSIN
WALSIN - 0603B823K160CT
4000 in stock
More 0603B823K160CT WALSIN
5555 in stock
More 0603B823K160CT WALSIN
52000 in stock