0603B823K500CT stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More 0603B823K500CT WALSIN
20000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More 0603B823K500CT KAMA
0.0000,0603 MLCC X7R 0.082 uF +/- 10% 50 V T&R GP
4000 in stock
More 0603B823K500CT PAN OVERSEAS ELECTRONIC
Our Stock
53 in stock
More 0603B823K500CT WALSIN
4000 in stock
Similar Parts of 0603B823K500CT
0603B823K500CTXB
2 suppliers
6 in stock