06035U2R7BAT2A stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More 06035U2R7BAT2A AVX
8000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More 06035U2R7BAT2A AVX
6000 in stock
More 06035U2R7BAT2A AVX CORP
CAP 2.7PF+-0.1PF 50V HIQ 0603./R
5353 in stock
More 06035U2R7BAT2A AVX
50 in stock
More 06035U2R7BAT2A
8000 in stock
More 06035U2R7BAT2A AVX
3750 in stock
More 06035U2R7BAT2A AVX
80000 in stock
More 06035U2R7BAT2A AVX
26000 in stock