06035U330FAT2A stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More 06035U330FAT2A
164132 in stock
More 06035U330FAT2A AVX CORP
CAP 33PF 1% 50V 0603 LO ESR./R
1751 in stock
More 06035U330FAT2A AVX/K
174581 in stock
More 06035U330FAT2A AVX
80000 in stock
More 06035U330FAT2A AVX
18000 in stock