06035A2R2BAT2A RoHS CAP-2.2pF-1608( stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More 06035A2R2BAT2A
2272 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More 06035A2R2BAT2A AVX
NEW&ORIGINAL
9318 in stock
More 06035A2R2BAT2A AVX
REAL OEMXS!!!!
15060 in stock
More 06035A2R2BAT2A
32000 in stock
More 06035A2R2BAT2A AVX
16000 in stock
More 06035A2R2BAT2A AVX CORPORATION
3800 in stock
More 06035A2R2BAT2A AVX
81576 in stock
More 06035A2R2BAT2A AVX
2.2PF 50V .1PF 0603
4000 in stock
More 06035A2R2BAT2A AVX
in stk new 63
3347 in stock
More 06035A2R2BAT2A AVX
OEM 2-5 DAYS
8003 in stock