06035A2R2BAT4A stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More 06035A2R2BAT4A
2278 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More 06035A2R2BAT4A AVX
2.2PF NPO 50V B% 0603 AVX
45,000 in stock
More 06035A2R2BAT4A AVX
80000 in stock