STGW40NC60WD N-channel 40A - 600V - TO-247 Very fast switching PowerMESH stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More STGW40NC60WD ST
Conf OEM EXC-UNI
1055 in stock
More STGW40NC60WD ST
91 in stock
More STGW40NC60WD ST MICROELECTRONICS
52 in stock
More STGW40NC60WD ST
190 in stock
More STGW40NC60WD
40 in stock
More STGW40NC60WD STM
338870 in stock
More STGW40NC60WD ST
2-5 DAYS
458 in stock
More STGW40NC60WD ST
600 in stock
6000 in stock