STGW50NB60H N-CHANNEL 50A - 600V TO-247 PowerMESH IGBT stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More STGW50NB60H ST
TO-247
1000 in stock
More STGW50NB60H ST
In Our Warehouse - Ship Today
13 in stock
More STGW50NB60H STM
12443 in stock
More STGW50NB60H
9800 in stock
More STGW50NB60H ST
CA3
46500 in stock
More STGW50NB60H
366 in stock
More STGW50NB60H ST
1380 in stock
More STGW50NB60H ST
5500 in stock
More STGW50NB60H STM
IGBT Transistors N-Ch 600 Volt 50 Amp
3700 in stock
More STGW50NB60H
InSTOCK
198 in stock