STGW30N90D N-channel 900V - 30A - TO-247 Very fast PowerMESH IGBT stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More STGW30N90D ST
IGBT & Power Bipolar
6491 in stock
More STGW30N90D VISHAY
Original,TO247-3
57294 in stock
More STGW30N90D ST
In stock,PB-FREE,TO 247
45000 in stock
More STGW30N90D STMICRO
new and original
58108 in stock
More STGW30N90D ST
70 in stock
More STGW30N90D ST
TO 247
5020 in stock