STGW30NB60HD N-CHANNEL 30A - 600V TO-247 PowerMESH IGBT stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More STGW30NB60HD
50 in stock
More STGW30NB60HD OEM
128 in stock
More STGW30NB60HD
8600 in stock
More STGW30NB60HD ST
TO-247
30000 in stock
More STGW30NB60HD ST MICROELECTRONICS SEMI
in stock
140 in stock
86 in stock
More STGW30NB60HD ST
1000 in stock
More STGW30NB60HD
214 in stock