STB4NB50 N - CHANNEL 500V - 2.5ohm - 3.8A - D2PAK/I2PAK PowerMESHO MO stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More STB4NB50 STM
49949 in stock
More STB4NB50
12900 in stock
More STB4NB50 S T
TO-263
50 in stock
More STB4NB50 ST
30000 in stock
More STB4NB50
480 in stock
More STB4NB50 ST
TO-263
10600 in stock
More STB4NB50 ST
50000 in stock
More STB4NB50 ST
TO
8000 in stock