STB4NC50 N-CHANNEL 500V - 2.2ohm - 4A D2PAK PowerMesh¢âII MOSFET stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More STB4NC50 STM
49955 in stock
More STB4NC50
50000 in stock
More STB4NC50 S T
TO-263
50 in stock
More STB4NC50 ST
30000 in stock
More STB4NC50
459 in stock
More STB4NC50 ST
TO-263
10600 in stock
More STB4NC50 ST
50000 in stock
More STB4NC50 ST
TO
8000 in stock