STB40NF03L N - CHANNEL 30V - 0.020 ohm - 40A D2PAK STripFET POWER MOSF stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More STB40NF03L STM
49964 in stock
More STB40NF03L
9800 in stock
More STB40NF03L S T
TO-263
50 in stock
More STB40NF03L
336 in stock
More STB40NF03L ST
07+
30000 in stock
More STB40NF03L ST
TO-263
10600 in stock
More STB40NF03L ST
50000 in stock
More STB40NF03L ST
TO
8000 in stock
More STB40NF03L
45000 in stock
Similar Parts of STB40NF03L
STB40NF03LT4
7 suppliers
282524 in stock