STB40NF10L N-CHANNEL 100V - 0.028ohm - 40A D2PAK LOW GATE CHARGE STripF stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More STB40NF10L ST
TO-263
5000 in stock
More STB40NF10L STM
338837 in stock
More STB40NF10L
12900 in stock
More STB40NF10L
TO-263
9005 in stock
More STB40NF10L S T
50 in stock
More STB40NF10L ST
30000 in stock
More STB40NF10L
378 in stock
More STB40NF10L ST
In stock,PB-FREE,D2PAK
45000 in stock
More STB40NF10L ST
D2PAK
5575 in stock