RC0603F2942 stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More RC0603F2942 TAITRON
Chip-R, 29.4K Ohm, 1%, 0603(1608), RoHS, 7''Reel,
30000 in stock
More RC0603F2942 TAITRON
Chip-R, 29.4K Ohm, 1%, 0603(1608), RoHS, 7''''Reel, 1/10W, T
35000 in stock