RC0603F3011 stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More RC0603F3011 TAITRON
Chip-R, 3.01K Ohm, 1%, 0603(1608), RoHS, 7''Reel,
70000 in stock
More RC0603F3011 TAITRON
Chip-R, 3.01K Ohm, 1%, 0603(1608), RoHS, 7''''Reel, 1/10W, T
175000 in stock