RC0603F27R4 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More RC0603F27R4 TAITRON
Chip-R, 27.4 Ohm, 1%, 0603(1608), RoHS, 7''Reel, 1
25000 in stock
More RC0603F27R4 TAITRON
Chip-R, 27.4 Ohm, 1%, 0603(1608), RoHS, 7''''Reel, 1/10W, Th
45000 in stock