PR2X-471-JB stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More PR2X-471-JB RCD
PR2X 470 OHM 5% NON-INDUCTIVE
25 in stock
More PR2X-471-JB RCD
23 in stock