PHMB1200B12 IGBT MODULE Single 1200A 1200V stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More PHMB1200B12
12 in stock
More PHMB1200B12 NIEC
11 in stock
More PHMB1200B12 NIEC
12 in stock
More PHMB1200B12 NIEC
47 in stock
More PHMB1200B12 IR
MODULE DC
60 in stock
More PHMB1200B12
NIEC
300 in stock
More PHMB1200B12
MODULE DC,IR
60 in stock