MLF2012C680K stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More MLF2012C680K
High Frequency SMD Inductors 0
50 in stock
More MLF2012C680K TDK
new and original
79358 in stock
More MLF2012C680K TDK
100000 in stock
More MLF2012C680K TDK
80000 in stock
More MLF2012C680K TDK
INDUCTOR MULTILAYER 68UH 2012
2968 in stock
More MLF2012C680K TDK
Similar Parts of MLF2012C680K
MLF2012C680KB000
4 suppliers
MLF2012C680KT
8 suppliers
541020 in stock
MLF2012C680KT000
14 suppliers
MLF2012C680KT000-680-0805
5 suppliers
14000 in stock