MLF2012C820K stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More MLF2012C820K TDK
82 uH, Fixed, 10%, 5 mA, Shielded, 0805
20 in stock
More MLF2012C820K
High Frequency SMD Inductors 0
50 in stock
More MLF2012C820K TDK
100000 in stock
More MLF2012C820K TDK
80000 in stock
More MLF2012C820K TDK
INDUCTOR MULTILAYER 82UH 2012
4000 in stock
More MLF2012C820K TDK
Similar Parts of MLF2012C820K
MLF2012C820KB000
4 suppliers
MLF2012C820KT
7 suppliers
773020 in stock