LP2985AIBL-285 stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More LP2985AIBL-285 NATIONAL
171 in stock
More LP2985AIBL-285 NS
776 in stock
More LP2985AIBL-285 NSC
1000 in stock
More LP2985AIBL-285 NS
5-microSMD
15000 in stock
More LP2985AIBL-285 NS
IC LDO 150MA 2.85V LN 5MICROSMD
500 in stock
More LP2985AIBL-285 NS
5-microSMD
12000 in stock