LP2985AIBL-3.3 stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More LP2985AIBL-3.3 NS
2632 in stock
More LP2985AIBL-3.3 NATIONAL
SMD-5
6500 in stock
More LP2985AIBL-3.3 NSC
2000 in stock
More LP2985AIBL-3.3 NS
5-microSMD
15000 in stock
More LP2985AIBL-3.3 NS
IC LDO 150MA 3.3V LN 5MICROSMD
2250 in stock
More LP2985AIBL-3.3 NS
5-microSMD
12000 in stock