L06038R2CGSTR stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More L06038R2CGSTR AVX
700032 in stock
More L06038R2CGSTR AVX
8.2 NH +-.2NH
3000 in stock
More L06038R2CGSTR AVX
new and original
79237 in stock
More L06038R2CGSTR AVX
710 in stock