L0603C10NJRMST stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More L0603C10NJRMST
SMD Chip Inductors 10nH 300mA
50 in stock
More L0603C10NJRMST AVX
700032 in stock