IXFX64N50P stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More IXFX64N50P IXYS
100 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More IXFX64N50P IXYS
300 in stock
More IXFX64N50P IXYS
TO-3P
5000 in stock
More IXFX64N50P IXYS
5540 in stock
More IXFX64N50P IXYS
TO-247
200 in stock
More IXFX64N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFX64N50P
437 in stock