IXFX66N50Q2 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More IXFX66N50Q2 IXYS
OEM AVI 1404JER
320 in stock
More IXFX66N50Q2 IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFX66N50Q2 IXYS
TO-3P
50 in stock
More IXFX66N50Q2 I X Y S
IGBT/Module
50 in stock