IXFV22N50P stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More IXFV22N50P IXYS
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More IXFV22N50P IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFV22N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFV22N50P IXYS
Original,TO-220
56553 in stock
More IXFV22N50P IXYS
520 in stock
More IXFV22N50P
200 in stock