IXFT26N50P stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More IXFT26N50P I X Y S
50 in stock
More IXFT26N50P IXYS
520 in stock
More IXFT26N50P IXYS
TO-268
500 in stock