IXFN120N20 HiPer FET Power MOSFETs stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More IXFN120N20 IXYS GMBH
230 in stock
UNIQUIP
Address: 6401 congress ave # 100 boca raton, florida, United States 33487
Contact: Michael   Woodcock,  Phone: 5619889875 , Fax: 5618920812
More IXFN120N20 IXYS
module
853 in stock
More IXFN120N20
46 in stock
More IXFN120N20
43 in stock
More IXFN120N20
21 in stock
More IXFN120N20 IXYS
20 in stock
More IXFN120N20 IXYS
SOT227
243 in stock
More IXFN120N20
IXYS
12 in stock
More IXFN120N20 IXYS
100,module
100 in stock
Similar Parts of IXFN120N20
IXFN120N20P
7 suppliers
1300 in stock