IXFN120N20P stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More IXFN120N20P IXYS
510 in stock
More IXFN120N20P
100 in stock
More IXFN120N20P I X Y S
50 in stock
More IXFN120N20P IXYS
HC
120 in stock
More IXFN120N20P IXYS
TO-264
150 in stock