FQI13N10 stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More FQI13N10
215 in stock
More FQI13N10 FAIRCHILD
MOSFET N-CH 100V 13A I2PAK
8150 in stock
More FQI13N10
TO
3800 in stock
More FQI13N10 FSC
TO-262
2500 in stock
More FQI13N10 FAIRCHILD
38376 in stock
More FQI13N10 FAI
1000 in stock
Similar Parts of FQI13N10
FQI13N10L
5 suppliers
45843 in stock