FQI13N50C 500V N-Channel MOSFET stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More FQI13N50C FAIRCHILD
TO-262
5000 in stock
More FQI13N50C FSC
338864 in stock
More FQI13N50C FAIRCHILD
500V N-Channel Advance QFET? C-Series
50 in stock
More FQI13N50C FAIRCHILD
TO-262(I2PAK)
3500 in stock
More FQI13N50C
166 in stock
More FQI13N50C
06+
60000 in stock
More FQI13N50C FAIRCHILD
In stock,PB-FREE,TO-262(I2PAK)
45000 in stock
More FQI13N50C
2100 in stock
More FQI13N50C FAIRCHILD
TO-262
10000 in stock
More FQI13N50C FAIRCHILD
5000PCS in stock
Similar Parts of FQI13N50C
FQI13N50CTU
9 suppliers
370123 in stock