FM2G400US60 Molding Type Module stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More FM2G400US60 FAIRCHILD
?
60 in stock
More FM2G400US60
12 in stock
More FM2G400US60 FAIRCHILD
12 in stock
More FM2G400US60 FAIRCHILD
18,module
18 in stock
More FM2G400US60 FAIRCHILD
400A/600V/IGBT/2U
104 in stock
More FM2G400US60 FAIRCHILD
87 in stock
More FM2G400US60 FAIRCHILD
50 in stock
More FM2G400US60 FAIRCHILD
MODULE
15 in stock
Similar Parts of FM2G400US60
FM2G400US60E
4 suppliers
18 in stock