FM2G50US60 Molding Type Module stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More FM2G50US60
12 in stock
More FM2G50US60 FAIRCHILD
12 in stock
More FM2G50US60 FAIRCHILD
55 in stock
More FM2G50US60 FAIRCHILD
18,module
18 in stock
More FM2G50US60 FAIRCHILD
50A/600V/IGBT/2U
98 in stock
More FM2G50US60 FAIRCHILD
87 in stock
More FM2G50US60 FAIRCHILD
50 in stock
More FM2G50US60 FAIRCHILD
MODULE
13 in stock
More FM2G50US60
330 in stock
More FM2G50US60
MODULE DC
500 in stock