FGH20N60SFD stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More FGH20N60SFD FAIRCHILD
12+ in stock
More FGH20N60SFD FSC
5640 in stock
More FGH20N60SFD FSC
TO3P
450 in stock
More FGH20N60SFD FSC
TO-247
52 in stock
More FGH20N60SFD FAIRCHILD
600V, 20A Field Stop IGBT
50 in stock
Similar Parts of FGH20N60SFD
FGH20N60SFDTU
13 suppliers
245695 in stock