FGH20N60UFD stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More FGH20N60UFD FSC
268 in stock
More FGH20N60UFD FAIRCHILD
600V, 20A Field Stop IGBT
50 in stock
Similar Parts of FGH20N60UFD
FGH20N60UFDTU
10 suppliers
173950 in stock