CR101301F stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More CR101301F TAITRON
Thick Film Chip Resistor 0805/2012 +-1% 1.3 K Ohms
65000 in stock
More CR10-1301F MERITEK
RES 9505
5000 in stock
More CR101301F KYOCERA
52000 in stock
More CR101301F MERITEK
0805 1% 1K3
60 in stock
Similar Parts of CR101301F
CR101301FK
3 suppliers
609382 in stock
CR10-1301F-T
10 suppliers
612197 in stock