CR101302F stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More CR101302F TAITRON
Thick Film Chip Resistor 0805/2012 +-1% 13 K Ohms
20000 in stock
Similar Parts of CR101302F
CR101302FK
3 suppliers
120024 in stock
CR10-1302F-T
12 suppliers
232369 in stock