CL21B472KBNC CAP 4.7 NF 10% 50V 0805 SMD stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More CL21B472KBNC
54 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More CL21B472KBNC SAMSUNG
30000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More CL21B472KBNC SAM
IN STOCK! vpe: 4000/tr/smd
8000 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More CL21B472KBNC SAM
4K PC REEL MIN
16000 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More CL21B472KBNC SAMSUNG
stock
3000 in stock
More CL21B472KBNC SAM
CMC
3990 in stock
More CL21B472KBNC SAMS
IN STOCK
3990 in stock
More CL21B472KBNC
NEW&ORIGINAL
2748 in stock
More CL21B472KBNC SAMSUNG
3500 in stock
More CL21B472KBNC SAMSUNG -PAS
IN STK-4K/TR
2835 in stock
Similar Parts of CL21B472KBNC
CL21B472KBNCA
9 suppliers
36312 in stock
CL21B472KBNCS
3 suppliers
73700 in stock
CL21B472KBNCSGRM425B472K50500
2 suppliers
21640 in stock