CL21B472KBNEH stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More CL21B472KBNEH SAMSUNG
CAP 50V 4700pF 10% X7R 0805
20000 in stock
More CL21B472KBNEH SAMSUNG
CAP 9104
20000 in stock