AC05W10R00J stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More AC05W10R00J
500 in stock
More AC05W10R00J VISHAY
500 in stock
More AC05W10R00J VISHAY BC COMPONENTS
RESISTORS, WIRE WOUND RESISTANCE:10.0OHM; POWER RATING:5W; T
89 in stock