AC05W240R0J stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More AC05W240R0J VISHAY
STOCK, SAME DAY SHIPPING
56 in stock
More AC05W240R0J VISHAY BC COMPONENTS
RESISTORS, WIRE WOUND RESISTANCE:240OHM; POWER RATING:5W; TE
88 in stock