296UD104B1N stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More 296UD104B1N CTS CORPORATION
CTS,POTENTIOMETERS
621 in stock
More 296UD104B1N CTS
378 in stock
More 296UD104B1N CTS
POT 100K OHM 1/8W CARB VERTICAL
17620 in stock